THE WALL WORLD CLUB: УКРАЇНА, УСПІШНІСТЬ, СВІТ!

Ми об’єднуємо успішних людей, які досягли висот у різних царинах людської діяльності та знаходяться на цьому шляху. Саме такі люди мають стати міцною стіною захисту на шляху негативних тенденцій сьогодення: хаосу, популізму, маргинальності, маніпуляцій, підкупу, гібридним впливам. Такі люди базують свій поступ на традиційних цінностях свобод та прав, цілеспрямованості та наполегливої праці, моральності і духовності.

THE WALL WORLD CLUB:

КЛУБ РЕСПЕКТАБЕЛЬНИХ КОНСЕРВАТОРІВ
БАСТІОН ЗАХИСТУ ТРАДИЦІЙНИХ ЦІННОСТЕЙ УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА
ПРОГРЕСИВНА ЧАСТИНА УСПІШНИХ УКРАЇНСЬКИХ ПІДПРИЄМЦІВ, ЕКОНОМІСТІВ, УПРАВЛІНЦІВ, НАУКОВЦІВ, ГРОМАДСЬКИХ ДІЯЧІВ, ПОЛІТИКІВ, ЖУРНАЛІСТІВ, МИТЦІВ І СПРЯМОВУЄ ЇХ ПОСТУП У СВІТ
СПОВІДУЄ ТРАДИЦІЙНІ ЕКОНОМІЧНІ, ГРОМАДСЬКІ, МОРАЛЬНІ ТА ДУХОВНІ ЦІННОСТІ
ПІДТРИМУЄ ПЕРСОНАЛЬНИЙ РОЗВИТОК ОСОБИСТОСТІ ЯК ПІДҐРУНТЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА, БІЗНЕСУ, ДЕРЖАВИ, ІНТЕГРАЦІЇ У СВІТ
ПАРТНЕРИ, ЯКІ РОЗДІЛЯЮТЬ ОСНОВНІ ЗАСАДНИЧІ ПРИНЦИПИ ОРГАНІЗАЦІЇ

РОЗВИТОК


відкрий для себе нові можливості


РОЗВИВАЙ СЕБЕ

Успішна людина в Україні це – освіта, наполеглива праця, респектабельність, фінансова незалежність, родина, духовність, патріотизм, законослухняність. В розумінні The WALL world club – це консерватизм.

РОЗВИВАЙ УКРАЇНУ

Зробивши успішним себе, зроби успішним навколишніх, своє підприємство, своє місто, свій регіон. Запускай нові проекти, шукай однодумців, став вищі цілі, розширюй сфери діяльності, долучися до законотворчої діяльності. Держава – це ти, успішний ти – успішна держава!

РОЗВИВАЙ СВІТ

The WALL world club передній редут українського суспільства та бізнесу. Ми акумулюємо успішний досвід, фінанси та інвестиції, зв’язки, можливості, юридичні підтримку та захист, інструменти стратегічного розвитку. Ми готові до співпраці зі світовими партнерами як в Україні, так і за її кордонами.

СПІВПРАЦЯ


відчуй себе в колі однодумців

БУДІВЕЛЬНІ КОМПАНІЇ

Основні девелопери, забудовники Києва та регіонів, виробники та дистриб’ютори будівельних матеріалів, супутньої продукції, юридичні компанії, які працюють на будівельному ринку, освітяни та науковці галузі

БАНКИ

Провідні українські та міжнародні банки. Банки, що активно кредитують будівельну галузь та аграрний сектор

АГРАРНІ КОМПАНІЇ

Молодий і активний ринок, який «блискавично» набрав контексту міжнародного. Забезпечив валютні надходження у непрості для України часи, підняв економічний та діловий статус України у світі. Аграрні підприємства швидко влилися у світові макроекономічні процеси, оперативно освоївши їхні правила гри. Аграрні компанії України як ніякі інші потребують співпраці з фінансовими установами та будівельними підприємствами.

МІЖНАРОДНІ УСТАНОВКИ

Представники міжнародних інституцій та установ, працівники дипкорпсу, представники світового капіталу, науки, освіти

ПРАВЛІННЯ


Лариса Васильєва
CONCEPT GROUP

Віталій Шлаган
SATI NOVA

Віталій Грусевич
FORBUILD

Максим Дихнов
LLC "VIVAT INVEST"

Елеонора Назарова
PBF GROUP LLC

Юлія Двораковська
CBM FORUM

Олександр Канівець
AS KANSULTING

Сергій Повишев
LLC ROYAL HOUSE

Олексій Струлєв
NEST

Марина Жук
AUDIT FIRM DIYA LLC

Володимир Свірський
SVP GROUP INVEST

Костянтин Ніжейко
HORSTEX
РЕЗИДЕНТИ THE WALL

Лариса Васильєва
CONCEPT GROUP

Віталій Шлаган
SATI NOVA

Віталій Грусевич
FORBUILD

Максим Дихнов
LLC "VIVAT INVEST"

Елеонора Назарова
PBF GROUP LLC

Юлія Двораковська
CBM FORUM

Олександр Канівець
AS KANSULTING

Сергій Повишев
LLC ROYAL HOUSE

Георгій Черкашин
SP UDT Ltd

Роман Ружич
MONOLITH RRA

Олексій Струлєв
NEST

Олексій Шевляков
SAYENKO KHARENKO

Марина Жук
AUDIT FIRM DIYA LLC

Володимир Свірський
SVP GROUP INVEST

Володимир Комладзе
AVTOGRAN

Ганна Проценко
LLC «TPK-TSENTR»

СПІВПРАЦЯ

з органами державної влади, місцевого самоврядування та міжнародними організаціями;
передовими міжнародними компаніями;
провідними лідерами з впровадження технології BIM (Інформаційного Моделювання Будівель) в корпоративному секторі для національних та міжнародних суб'єктів господарювання.
ВИСВІТЛЕННЯ, ПРОСУВАННЯ ТА ДОЛУЧЕННЯ ДО THE WALL WORLD CLUB НОВИХ УЧАСНИКІВ;
ВИСВІТЛЕННЯ, ПРОСУВАННЯ ТА ДОЛУЧЕННЯ ДО THE WALL WORLD CLUB НОВИХ УЧАСНИКІВ;
ВИСВІТЛЕННЯ, ПРОСУВАННЯ ТА ДОЛУЧЕННЯ ДО THE WALL WORLD CLUB НОВИХ УЧАСНИКІВ;

БОНУСИ

КОРПОРАТИВНИЙ РОЗВИТОК

Діяльність та розвиток будь-якого бізнесу та компанії дуже залежить від допомоги та підтримки від інших провідних компанії. Резиденти The Wall зможуть підказати та знайти напрямок в якому краще рухатися, щоб досягти висот.

ПІДТРИМКА

Проводяться премії та приватні зібрання, де ми нагороджуємо кожного учасника за всі досягнуті цілі, так як з нами ви завжди будете розвивати не тільки себе, а і свою компанію, та галузь загалом.

ТРЕНІНГИ ТА СЕМІНАРИ

Проводяться стратегічні сесії, тренінги та семінари, на яких ми разом обговорюємо проблеми та перспективи ведення бізнесу в різних сегментах вітчизняного та міжнародного ринку.

ПЕРЕВАГИ

Нові контакти та можливості

Спілкування із рівними собі успішними особистостями

Реформування законодавства

Суспільні програми з метою стратегічних змін

Бізнес-освіта та юридична підтримка

Пряме спілкування із представниками державної влади

Нетвокінг

Контакти із представниками світового бізнесу, науки, культури

НОВИНИ

НОВА ЕРА АРХІТЕКТУРИ ВЖЕ ПОЧАЛАСЯ

8 травня 2023 року член правління The Wall — Autodesk, офіційно запустить перший реліз хмарної платформи Forma.

Forma використовуватиме потужний механізм ШІ Spacemaker для надання нових можливостей концептуального дизайну, прогнозної аналітики та автоматизації. Autodesk Forma надасть командам планувальників і дизайнерів можливість виконувати проєкти в цифровому вигляді з урахуванням результатів з першого дня, створюючи надійну основу для всіх наступних етапів проєкту.

«Forma повільно поглинатиме можливості, які зараз має Revit, — коментує Ендрю Анагност, президент і генеральний директор Autodesk, — але перше, що вона зробить, це тісно співпрацювати з Revit між концептуальним дизайном і детальним дизайном». Архітектори почнуть генерувати проєкти у Forma, а потім перенесуть свої проєкти та процес у Revit для детального проектування та документації. «Згодом більш детальний дизайн з’явиться у Forma, але буде переосмислений з точки зору машинно-генерованої парадигми, заснованої на результатах», — додає Анагност.

Autodesk наголошує, що Forma це не альтернатива Revit. Як і жоден із поточних конкурентів Revit BIM. Це нова зміна парадигми — новий спосіб роботи для архітекторів, які можуть використовувати машинний інтелект, щоб автоматизувати всі важкі сучасні робочі процеси BIM і CAD та розширити процес BIM на планування та проектування на ранніх стадіях.

Якщо ви зацікавлені і хочете дізнатися, який вигляд матиме перший реліз Autodesk Forma, то приєднуйтесь до Autodesk на офіційному заході щодо запуску Forma.

Цей онлайн захід буде організовано спільно з Dezeen , одним із провідних світових журналів з архітектури та дизайну. Крім презентації Forma, Autodesk збирає лідерів галузі, щоб обговорити, як дані формуватимуть архітектурну практику майбутнього.

РЕЄСТРАЦІЯ https://www.autodesk.com/campaigns/forma-launch-event

" alt=""/>

ТРЕНДИ БЛАГОДІЙНОСТІ

З початком війни ми усі побачили, наскільки український бізнес включений у соціальні та благодійні проєкти. Компанії об’єднуються, примножують користь своїх ініціатив, проводять благодійні заходи для військових, переселенців, партнерів.

Працівники хочуть бачити у свого роботодавця демонстрації цінностей, а самі споживачі очікують від брендів соціальної відповідальності. Суспільство повністю стало зосереджуватися навколо доброчинних проєктів. Бо вони допомагають рухатися далі, дають сили та натхнення.

Підтримує цей тренд і член правління The Wall – Royal House (Нова Англія). Компанія започаткувала благодійний проєкт «Незламні Бо Єдині». 7 травня о 15.00 відбудеться перший захід – «День козацької каші».

«Royal House запрошує усіх взяти участь в благодійному проєкті «Незламні Бо Єдині». Уся спільнота резидентів «Нової Англії» збереться разом, щоб показати свою силу і підтримку нашим захисникам, адже коли ми об'єднуємося – ми непереможні. Беріть із собою рідних, друзів, сусідів – та обов’язково донатьте на ЗСУ допомагайте нашим ветеранам, адже завдячуючи їм – ми з вами можемо зібратися разом!» – закликає компанія.

Детальніше про захід та реєстрація (обов’язкова) за лінком: https://forms.gle/nTP58Basb7pd4HLd6

The Wall переконана, що після перемоги соціальна відповідальність стане для підприємців звичною справою. Адже вітчизняним компаніям доведеться реалізовувати проєкти відбудови у співпраці з міжнародними партнерами. А вони, обираючи навіть маленьку компанію-підрядника, звертають увагу не лише на пропозицію чи документацію, а також на те, чи проводили ті раніше соціальні проєкти.

" alt=""/>

ІНСАЙТИ ВИСТАВКИ BAU

BAU 2023 — ідеальне місце зустрічі, щоб поговорити як про інноваційні матеріали, так і про соціальні теми. Вперше за 4 роки виставку провели наживо. Міжнародну виставку відвідала і команда члена правління The Wall — GLASSO (Glasso Facades & Windows).

«Тут ми мали змогу познайомитись із сучасними новинками: фасади складних форм з алюмінієвих самонесучих форм чи алюмінієвих профілів; архітектурна сітка для фасадних рішень; фасади з кераміки, які надають індивідуальності об‘єкт.

Загалом ми отримали багато позитивних емоцій та будемо поступово вводити новинки на ринок України, задля більшого комфорту та безпеки наших клієнтів» — поділилася компанія.

За підсумковим звітом BAU 2023, The Wall публікує ключові інсайти.

Цього року захід окреслив 12 тематичних напрямків: цифровізація, будівлі в існуючому фонді, зміна клімату, модульна серійна конструкція, стале будівництво, переробка та ресурси, стартапи, циркулярність, майбутнє будівництва, майбутнє житло, кліматичний дизайн, молоді таланти.

Цифровізація закріпила за собою три практичні інновації:

- BIM як провідна технологія сучасного будівництва;

- Інтернет речей (IoT) як основа для автономного будівельного майданчика;

- Робототехніка та технології 3D-друку в будівництві.

Будівлі в існуючому фонді потребують розумні концепції для гнучкого переобладнання та повторного використання всіма учасниками будівництва.

Зміна клімату є важливою для всіх експертів у галузі планування та будівництва, особливо важливо відслідковувати фактори, що призводять до зміни клімату, і визначати виклики на ранній стадії.

Модульне серійне будівництво розглядається як багатообіцяюча універсальна зброя проти нестачі житлового простору, тривалих процесів планування та будівництва, а також нестачі матеріалів і кваліфікованих працівників.

Основою сталого розвитку є мінімізація споживання енергії та ресурсів і землекористування (екологія), оптимізація витрат, а також інвестиції, міська або ландшафтна організація соціальних і культурних систем з огляду на майбутні покоління (соціальна).

Переробка та ресурси — відповідно до Європейського регламенту будівельних матеріалів, перероблені матеріали, також ті, що підлягають переробці, слід використовувати частіше, ніж звичайні будівельні матеріали.

Майбутнє будівництва неможливо реалізувати без стартапів та нових бізнес-моделей сміливих підприємців.

Циркулярна економіка спрямована на планування та будівництво таким чином, щоб утворювалося якомога менше відходів.

Ресурсозберігаючі концепції сталого житла та стратегії переущільнення невикористаного простору затребувані як ніколи.

Кліматичний дизайн — у попиті концепція, яка може впоратися з сильними опадами, зберігати дощову воду протягом короткого часу або дозволяти їй цілеспрямовано проникати, щоб зменшити навантаження на каналізаційну систему. Так звані «міста-губки» спрямовані в майбутнє.

Молодий талант — увага до просування та навчання молодшого персоналу, оскільки вони представляють майбутнє покоління кваліфікованих робітників і менеджерів.

Наступна виставка BAU пройде з 13 по 18 січня 2025 року на Мюнхенському виставковому майданчику. У 2023 році очікуємо конференцію digitalBAU + networking (4-6 липня, Мюнхен) та у 2024 році — digitalBAU (20-22 лютого, Кельн), які представлять рішення та продукти в сфері будівельного програмного забезпечення.

" alt=""/>

БЕЗ ЦИФРОВОЇ ОСНОВИ СЬОГОДНІ НЕМОЖЛИВО ЗРОБИТИ ЖОДЕН ПРОЄКТ

Щоб всі ресурси можна було використати ефективно і всі рішення забезпечували функціонування об’єктів, член правління The WALL Ukraine – GRAPHISOFT CENTER Ukraine – об'єднав два потужні інструменти Archicad та BIMcloud в один унікальний пакет – Archicad Collaborate.

Розрахунок будівельних матеріалів, оцінка завантаження обладнання і формування графіків для підвищення ефективності, моніторинг і управління ресурсами для команд, які перебувають в різних країнах і спільно працюють над проєктом.

Ви отримаєте усі переваги Archicad і BIMcloud SaaS, за ту ж ціну, що і підписка на Archicad від Graphisoft, включаючи оптимізовану співпрацю BIM та можливість розробки проєктів у реальному часі.

Детальніше із умовами можна ознайомитись тут: https://cutt.ly/O7n5Q7i

" alt=""/>

МІЖНАРОДНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

Дев’ять міжнародних фахових організацій, зокрема CICA, FIEC, ACE, EIC та інші, опублікували спільний документ з рекомендаціями щодо майбутнього відновлення України. Експерти закликають створити привабливу фінансову та правову базу, умови для будівельних компаній та їхніх постачальників, які готові використовувати свої ресурси для відбудови України. Згідно документа, зусилля по відбудові має очолити українська влада в тісній співпраці з Європейським Союзом та іншими партнерами, такими як G7, а також міжнародними фінансовими установами.

Ключові меседжі пов’язані з якісним та швидким відновленням, боротьбою з корупцією, цифровізацією та дотриманням екологічних вимог.

Швидкість і якість відбудови пов’язана з допомогою переселенцям та сім’ям, які втратили домівки. Водночас, така тактика допоможе повернути українську економіку на довоєнні показники або перевищити їх, вважають міжнародні експерти. Проєкти мають бути обрані на основі загальної оцінки та актуальності: боргова стійкість, вплив на навколишнє середовище, прозорість, розбудова потенціалу, інновації, ринкові та неринкові переваги тощо.

Автори документу значну увагу приділяють перспективі вступу України до ЄС. В цьому контексті вони наголошують на відповідності європейським стандартам, зокрема згадують про єврокоди. Щоб отримати як прозорі, так і низьковуглецеві рішення, заохочують до використання цифрових рішень в процесі проектування, отримання дозволів і будівництва.

Дотримання законодавства ЄС щодо боротьби з корупцією є ОБОВ’ЯЗКОВИМ. Потрібно використовувати методи закупівель, які запобігають хабарництву. Для чіткості процесу бажано застосовувати міжнародні контрактні стандарти (FIDIC тощо).

Усі роботи з відбудови повинні відповідати екологічним вимогам та виконуватися екологічно чистим способом із використанням відповідної техніки та обладнання, що відповідають екологічним нормам та стандартам.

Ознайомитися детальніше з документом можна за лінком: https://www.fiec.eu/.../2023-04-19-Ukraine_Reconstruction...

" alt=""/>