УНІКАЛЬНІ ПРОГРАМИ BIM-ОСВІТИ В УКРАЇНІ

Київський національний університет будівництва і архітектури (КНУБА Офіційна сторінка) та Allbau Software UA / Allplan UA стратегічні партнери впровадження BIM в Українському освітньому просторі. На ІІІ-й МІЖНАРОДНИЙ BIM-ФОРУМ: GLOBAL REBUILD INITIATIVES Олена БОНДАР – Проректор з міжнародних зв’язків КНУБА та Юрій СМИРНОВ – Резидент The WALL-Ukraine, Директор ALLBAU-Ukraine розповіли, які можливості для студентів і фахівців архітектурно-будівельної галузі відкриває такий формат співпраці.

Підтримка ALLBAU Software GmbH дозволяє студентам та викладачам освоювати провідну в Європі комплексну систему автоматизованого проєктування в галузі архітектури та будівництва Allplan. Талановита молодь з КНУБА навчається у фахівців ALLBAU, а в подальшому – проходить стажування в компанії та її партнерів, як в Україні так і за кордоном.

Юрій СМИРНОВ також розповів про перезапуск курсу від The Wall “ВІМ – ПРОВІДНИК В ЛІДЕРИ”. Фокус програми буде зосереджено на темі післявоєнної відбудови. Усе, чому будуть навчатися учасники, грунтуватиметься на технологіях та засобах виконання проєктних рішень за різними інноваційними парадигмами.

+2

ІНШІ НОВИНИ