РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЄКТУ ТЕХДОПОМОГИ З BIM-ВПРОВАДЖЕННЯ В УКРАЇНІ

На ІІІ-й МІЖНАРОДНИЙ BIM-ФОРУМ: GLOBAL REBUILD INITIATIVES Ebby ADHAMI, директор Corporate Solutions Ltd та керівник проєкту ЄС «Допомога органам влади України в удосконаленні менеджменту інфраструктурним циклом в Україні» наголосив, що в роботі над реформою в управлінні інфраструктурними проєктами, BIM був базою для всього, що було зроблено його командою в Україні.

Ідея інформаційного моделювання полягала у спробі підвищити передбачуваність, прозорість і підзвітність у плануванні та управлінні проєктами. А головне – зменшення корупції та адміністративних перешкод.

Ebby згадав, як у 2017 році процеси та стандарти розвитку інфраструктури в Україні суттєво відставали від міжнародних та європейських. Але спільними зусиллями вдалося представити першу Національну дорожню карту BIM, а також відмовитися від деяких початкових правових актів. Серед інших результатів роботи Ebby, було створення першого в історії відео про BIM українською мовою.

На думку міжнародного експерта, Україна справді має унікальну можливість побудувати інфраструктуру світового класу. Війна в Україні страшна реальність, проте світова підтримка надає величезні можливості для того, щоб Україна була більш рішучою у майбутньому. Ebby ADHAMI вважає, що автоматизація та ВІМ будуть займати центральне місце в зусиллях відбудови.

ІНШІ НОВИНИ