КОЛИ Ж ОЧІКУВАТИ НА BIM В УКРАЇНІ?

Олена Воскобійник, Директор Департаменту технічного регулювання в будівництві Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, на ІІІ-й МІЖНАРОДНИЙ BIM-ФОРУМ: GLOBAL REBUILD INITIATIVES наголосила, що BIM на рівні держави залишається в пріоритеті.

Попри війну Міністерство крокує планом заходів з реалізації Концепції впровадження технологій будівельного інформаційного моделювання, який передбачається до 2025 року.

За словами пані Олени, без впровадження інформаційних технологій та цифровізації процесів, якісної проєктної документації відбудова неможлива. Водночас, залучення інвестицій в Україну також потребує впровадження сучасного досвіду.

Цього року Міністерство продовжує роботу щодо гармонізації міжнародних стандартів, тому тісно співпрацює з проєктами міжнародної технічної допомоги. Крім того, планує розробити низку стандартів та додатків щодо інформаційного моделювання.

Керівниця Департаменту звернула увагу на зміни до державних будівельних норм, які встановлюють основні засади та поняття при застосуванні ВІМ-технологій під час розроблення проєктної документації.

+2

ІНШІ НОВИНИ