ЯК EU BIM TASK GROUP СПРИЯЄ ЦИФРОВІЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬНОГО СЕКТОРУ

Jaan SAAR, Голова EU BIM Task Group під час свого виступу на ІІІ-й МІЖНАРОДНИЙ BIM-ФОРУМ: GLOBAL REBUILD INITIATIVES відзначив величезний потенціал України в діджиталізації будівельного сектору. Він впевнений, що наша країна зробить впровадження ВІМ набагато швидше ніж це зробили інші європейські країни. Тому закликав присутніх форуму вже зараз готуватися до змін, які будуть відбуватися в наступному році.

Голова EU BIM Task Group нагадав про “Посібник з впровадження інформаційного моделювання в будівництві”, створений Європейським державним сектором.

Цей довідник відповідає на зростаючі виклики, з якими стикаються уряди та державні клієнти, щоб стимулювати економічне зростання та конкурентоспроможність, одночасно забезпечуючи цінність за державні кошти через ширше впровадження інформаційного моделювання будівель (BIM). Його мета надати знання, щоб забезпечити необхідне лідерство в своєму промисловому ланцюгу поставок і прийняти узгоджені рамки для впровадження BIM. Посібник доступний і українською мовою: http://www.eubim.eu/Handbook-selection/

З досвіду Jaan SAAR, представники ринку, які впровадили ВІМ, більше не поверталися до звичайних процесів. BIM Task Group має місію підтримати країни і будівельний сектор, які відповідально створюють навколишнє середовище, впроваджуючи цифрові інструменти. Експерт поділився, що був би радий бачити представників України у складі спільноти BIM Task Group, яка об’єднує 27 країн Європи заради глобального розвитку цифровізації в будівництві.

ІНШІ НОВИНИ