ІІІ-Й МІЖНАРОДНИЙ BIM-ФОРУМ: GLOBAL REBUILD INITIATIVES

Ми сприймаємо війну дуже особисто. І той сплеск заходів, коментарів, пропозицій від експертів щодо повоєнного відновлення України у будь-якому разі мають сенс. Продовжується формуватися коаліція підтримки країн та світових спільнот, які готові підставити дружнє плече. ООН, Світовий банк та Єврокомісія вже озвучили поточну вартість відновлення – 411 млрд доларів – та запевнили у донорській допомозі.

Але й тут не все однозначно. Фінансування відбудови передбачається коштами ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ кожної країни-учасниці. Держави різні і мають свої тонкощі, вимоги, погляди. Щоб вибудувати процес партнерства ефективно – потрібно запитувати про ключові критерії прийняття рішень щодо виділення фінансових ресурсів безпосередньо у них, у донорів.

Третій Міжнародний ВІМ-форум “Глобальні ініціативи з відбудови” є подією безпосереднього обговорення з європейськими партнерами інструментарію та умов прийняття позитивних рішень щодо участі в фінансуванні повоєнного відновлення України.

Захід допоможе компаніям, які планують брати участь у проєктах відбудови, отримати перевірену інформацію про проблеми, напрями співпраці та правила гри.

The Wall-Ukraine спільно із EU BIM TASK GROUP зробили практичну програму. Буде відверта дискусія, інсайди, критика та чіткі конструктивні пропозиції.
Спікери не переливатимуть з пустого в порожнє.
Поважні гості продемонструють позитивні приклади дій влади у різних країнах. Спільними зусиллями ми проаналізуємо можливості, варіантність, черговість етапів цифровізації будівельної галузі України на шляху до європейської спільноти та представимо чіткі вимоги до нашої влади.

Всі, хто був на попередніх Міжнародних ВІМ-форумах, переконався: це кращий захід корпоративного росту, нових знань, корисних ділових зв’язків. Ну і звісно дружня атмосфера, аби прокачати себе та свій ВІМ.

Подія відбудеться 06 липня, в кампусі B12 UNIT.City, за адресою: Київ, вул. Дорогожицька,3.
Початок о 12:00.

Контакти: +38 (067) 920 82 82; the.wall.ukraine@gmail.com (Юлія)
Акредитація ЗМІ за телефоном +38 (096) 133 08 68 або h.v.melnyk@gmail.com (Ганна)

Купуйте квитки та отримайте інформацію від просунутих користувачів технологій.

https://kiev.ticketsbox.com/ua/event/iii-j-mizhnarodnij-bim-forum-global-rebuild-initiatives.html

ІНШІ НОВИНИ