ЄВРОПЕЙСЬКІ ПРОФІ НА BIM-ФОРУМІ В УКРАЇНІ

Jaan Saar, Голова EU BIM Task Group – вражаючий спікер з Європи на ІІІ-й МІЖНАРОДНИЙ BIM-ФОРУМ: GLOBAL REBUILD INITIATIVES

Це людина-феномен! Найкраще, що в нього вдається, це допомагати інженерним і будівельним компаніям впроваджувати цифрові процеси у свій бізнес. Йдеться не лише про ІТ, але про сприяння співпраці та покращення потоку інформації протягом життєвого циклу будівлі.

У 2018 році з метою цифрової трансформації галузевого будівництва Jaan SAAR приєднався до Міністерства економіки та комунікацій Естонії. Як керівник напряму з цифрового будівництва зараз він розробляє «платформу електронного будівництва», яка забезпечить цифрову інфраструктуру для спільного обміну даними, пов’язаними з архітектурним середовищем. Платформа також інтегруватиме як державні, так і приватні служби протягом життєвого циклу будівлі.

Разом з EU BIM Task Group Jaan SAAR працює над об’єднанням національних зусиль у загальний і узгоджений європейський підхід, який розвиває сектор цифрового будівництва світового класу.

Під час Форуму він представить не тільки практичні кейси з використання цифрових дозволів на будівництво на основі BIM, а й можливості підтримки цифровізації будівельного сектору України на шляху до Європейської спільноти.

Не пропустіть виступ Jaan SAAR – купуйте квитки вже зараз: https://kiev.ticketsbox.com/…/iii-j-mizhnarodnij-bim…

І до зустрічі 6 липня!

ІНШІ НОВИНИ