GEOS: «НЕМАЄ ЧАСУ ЗУПИНЯТИСЯ!»

– З вірою в перемогу продовжуємо будівництво на всіх проєктах в Києві. Також розпочали новий проєкт в Угорщині – будуємо ЖК Lomb Corner в Будапешті, – зазначають у прес-службі члена правління The Wall, компанії GEOS.

Як оцінює GEOS свої можливості у 2023 році – читайте ексклюзив у нашій публікації.

У соцмережах компанії та сайті можна прослідкувати динаміку робіт, бачити інформацію про знижки та акції, детальніше дізнатися про проєкти. Відділи продажів в Україні не тільки працюють, а й на період енергетичної кризи стали пунктами незламності для багатьох українців:

– Впевнено будуємо, аби наші інвестори відсвяткували перемогу у своїх затишних квартирах. У воєнному 2022 році ЖК Orange City отримав поштову адресу і розпочався процес передачі права власності на 700 квартир. Компанія приєдналася до державної іпотечної програми єОселя, – повідомляє GEOS.

Все ж таки забудовник констатує негативний вплив дефіциту електроенергії, руйнування підприємств та інфраструктури, порушення логістики та зростання вартості будівельних матеріалів:

– Будівництво прямо та опосередковано залежить від перебігу війни, динаміки звільнення України від загарбників. На сьогодні інфляційні очікування значні. Економічна ситуація залишається складною. Все це змушує ретельніше підходити до планування. Ми намагаємося закласти різні сценарії розвитку подій, щоб зберегти команду, захистити інвестиції інвесторів в період критичної невизначеності, – коментує компанія.

У 2022 році будівництво первинної нерухомості показало найнижчу динаміку. Тому 2023 очікується переформатування ринку: компанії, які залишилися та добудують об’єкти, пожинатимуть відкладений попит. Це передбачають і аналітики GEOS:

– Ми не прогнозуємо значного зростання в обсягах – на ринок нерухомості досі впливає невизначеність воєнної ситуації. Але в післявоєнний період очікуємо на стрімке зростання попиту, тому у планах продовжувати підтримувати репутацію та розвивати проєкти. Наприклад, запланували у 2023 році ввести в експлуатацію ЖК ARIA і ЖК Family&Friends. Маємо стриманий оптимізм, – наголосили у прес-службі GEOS.

ІНШІ НОВИНИ