E-WALLution #PrettyWoman

Навесні мрії жінок мають збуватися! The Wall готує чарівний вечір зустрічей та сюрпризів – E-WALLution #PrettyWoman, присвячений Міжнародному жіночому дню.Запрошуємо грандіозно провести особливі моменти, даруючи жінкам-колегам ніжність, тепло, любов.

Жінки продовжують змінювати світ та кидають виклик стереотипам. За вишуканим фуршетом від INK restaurant та келихом ігристого лідери ринку поділяться своїми поглядами, думками, спостереженнями, наскільки жінки мають цінність та вносять новий подих у будівельну галузь. Окремо поговоримо про сильне будівництво за участі сильних жінок. Розкажемо про сміливі ідеї, інноваційні рішення, що створені жінками та заради жінок. Дізнаємося, як жінки за допомогою точних фінансових розрахунків та законодавства закладають міцний фундамент.

Найголовніше у програмі подарунки, привітання для прекрасних. Кавер-гурт огорне серця у світові хіти “I love you, baby” (Frank Sinatra), “Can’t Help Falling In Love” (Elvis Presley) “Yesterday” (The Beatles) і звісно – “Pretty Woman” (Roy Orbison).Спеціальний гість програми – Оксана Білозір, народна артистка України.Чекаємо вас 03 березня 2022 року о 16:30 БЦ «Леонардо», INK restaurant (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 17/52).

Жінки цінують емоції! Подаруйте їм свято, і вони відкриють вам новий світ!

Реєстрація за лінком: https://eventhub.net.ua/event/724Деталі щодо участі та співпраці: 067 920 8282 або the.wall.ukraine@gmail.com.Важливо! Участь у заході буде забезпечена з дотриманням усіх карантинних заходів безпеки.

ІНШІ НОВИНИ