THE WALL WORLD CLUB: УКРАЇНА, УСПІШНІСТЬ, СВІТ!

Ми об’єднуємо успішних людей, які досягли висот у різних царинах людської діяльності та знаходяться на цьому шляху. Саме такі люди мають стати міцною стіною захисту на шляху негативних тенденцій сьогодення: хаосу, популізму, маргинальності, маніпуляцій, підкупу, гібридним впливам. Такі люди базують свій поступ на традиційних цінностях свобод та прав, цілеспрямованості та наполегливої праці, моральності і духовності.

THE WALL WORLD CLUB:

КЛУБ РЕСПЕКТАБЕЛЬНИХ КОНСЕРВАТОРІВ
БАСТІОН ЗАХИСТУ ТРАДИЦІЙНИХ ЦІННОСТЕЙ УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА
ПРОГРЕСИВНА ЧАСТИНА УСПІШНИХ УКРАЇНСЬКИХ ПІДПРИЄМЦІВ, ЕКОНОМІСТІВ, УПРАВЛІНЦІВ, НАУКОВЦІВ, ГРОМАДСЬКИХ ДІЯЧІВ, ПОЛІТИКІВ, ЖУРНАЛІСТІВ, МИТЦІВ І СПРЯМОВУЄ ЇХ ПОСТУП У СВІТ
СПОВІДУЄ ТРАДИЦІЙНІ ЕКОНОМІЧНІ, ГРОМАДСЬКІ, МОРАЛЬНІ ТА ДУХОВНІ ЦІННОСТІ
ПІДТРИМУЄ ПЕРСОНАЛЬНИЙ РОЗВИТОК ОСОБИСТОСТІ ЯК ПІДҐРУНТЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА, БІЗНЕСУ, ДЕРЖАВИ, ІНТЕГРАЦІЇ У СВІТ
ПАРТНЕРИ, ЯКІ РОЗДІЛЯЮТЬ ОСНОВНІ ЗАСАДНИЧІ ПРИНЦИПИ ОРГАНІЗАЦІЇ

РОЗВИТОК


відкрий для себе нові можливості


РОЗВИВАЙ СЕБЕ

Успішна людина в Україні це – освіта, наполеглива праця, респектабельність, фінансова незалежність, родина, духовність, патріотизм, законослухняність. В розумінні The WALL world club – це консерватизм.

РОЗВИВАЙ УКРАЇНУ

Зробивши успішним себе, зроби успішним навколишніх, своє підприємство, своє місто, свій регіон. Запускай нові проекти, шукай однодумців, став вищі цілі, розширюй сфери діяльності, долучися до законотворчої діяльності. Держава – це ти, успішний ти – успішна держава!

РОЗВИВАЙ СВІТ

The WALL world club передній редут українського суспільства та бізнесу. Ми акумулюємо успішний досвід, фінанси та інвестиції, зв’язки, можливості, юридичні підтримку та захист, інструменти стратегічного розвитку. Ми готові до співпраці зі світовими партнерами як в Україні, так і за її кордонами.

СПІВПРАЦЯ


відчуй себе в колі однодумців

БУДІВЕЛЬНІ КОМПАНІЇ

Основні девелопери, забудовники Києва та регіонів, виробники та дистриб’ютори будівельних матеріалів, супутньої продукції, юридичні компанії, які працюють на будівельному ринку, освітяни та науковці галузі

БАНКИ

Провідні українські та міжнародні банки. Банки, що активно кредитують будівельну галузь та аграрний сектор

АГРАРНІ КОМПАНІЇ

Молодий і активний ринок, який «блискавично» набрав контексту міжнародного. Забезпечив валютні надходження у непрості для України часи, підняв економічний та діловий статус України у світі. Аграрні підприємства швидко влилися у світові макроекономічні процеси, оперативно освоївши їхні правила гри. Аграрні компанії України як ніякі інші потребують співпраці з фінансовими установами та будівельними підприємствами.

МІЖНАРОДНІ УСТАНОВКИ

Представники міжнародних інституцій та установ, працівники дипкорпсу, представники світового капіталу, науки, освіти

ПРАВЛІННЯ


Лариса Васильєва
CONCEPT GROUP

Віталій Шлаган
SATI NOVA

Віталій Грусевич
FORBUILD

Максим Дихнов
LLC "VIVAT INVEST"

Елеонора Назарова
PBF GROUP LLC

Юлія Двораковська
CBM FORUM

Олександр Канівець
AS KANSULTING

Сергій Повишев
LLC ROYAL HOUSE

Олексій Струлєв
NEST

Марина Жук
AUDIT FIRM DIYA LLC

Володимир Свірський
SVP GROUP INVEST

Костянтин Ніжейко
HORSTEX
РЕЗИДЕНТИ THE WALL

Лариса Васильєва
CONCEPT GROUP

Віталій Шлаган
SATI NOVA

Віталій Грусевич
FORBUILD

Максим Дихнов
LLC "VIVAT INVEST"

Елеонора Назарова
PBF GROUP LLC

Юлія Двораковська
CBM FORUM

Олександр Канівець
AS KANSULTING

Сергій Повишев
LLC ROYAL HOUSE

Георгій Черкашин
SP UDT Ltd

Роман Ружич
MONOLITH RRA

Олексій Струлєв
NEST

Олексій Шевляков
SAYENKO KHARENKO

Марина Жук
AUDIT FIRM DIYA LLC

Володимир Свірський
SVP GROUP INVEST

Володимир Комладзе
AVTOGRAN

Ганна Проценко
LLC «TPK-TSENTR»

СПІВПРАЦЯ

з органами державної влади, місцевого самоврядування та міжнародними організаціями;
передовими міжнародними компаніями;
провідними лідерами з впровадження технології BIM (Інформаційного Моделювання Будівель) в корпоративному секторі для національних та міжнародних суб'єктів господарювання.
ВИСВІТЛЕННЯ, ПРОСУВАННЯ ТА ДОЛУЧЕННЯ ДО THE WALL WORLD CLUB НОВИХ УЧАСНИКІВ;
ВИСВІТЛЕННЯ, ПРОСУВАННЯ ТА ДОЛУЧЕННЯ ДО THE WALL WORLD CLUB НОВИХ УЧАСНИКІВ;
ВИСВІТЛЕННЯ, ПРОСУВАННЯ ТА ДОЛУЧЕННЯ ДО THE WALL WORLD CLUB НОВИХ УЧАСНИКІВ;

БОНУСИ

КОРПОРАТИВНИЙ РОЗВИТОК

Діяльність та розвиток будь-якого бізнесу та компанії дуже залежить від допомоги та підтримки від інших провідних компанії. Резиденти The Wall зможуть підказати та знайти напрямок в якому краще рухатися, щоб досягти висот.

ПІДТРИМКА

Проводяться премії та приватні зібрання, де ми нагороджуємо кожного учасника за всі досягнуті цілі, так як з нами ви завжди будете розвивати не тільки себе, а і свою компанію, та галузь загалом.

ТРЕНІНГИ ТА СЕМІНАРИ

Проводяться стратегічні сесії, тренінги та семінари, на яких ми разом обговорюємо проблеми та перспективи ведення бізнесу в різних сегментах вітчизняного та міжнародного ринку.

ПЕРЕВАГИ

Нові контакти та можливості

Спілкування із рівними собі успішними особистостями

Реформування законодавства

Суспільні програми з метою стратегічних змін

Бізнес-освіта та юридична підтримка

Пряме спілкування із представниками державної влади

Нетвокінг

Контакти із представниками світового бізнесу, науки, культури

НОВИНИ

СИТУАЦІЯ НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ ПОЛЬЩІ

У Польщі збільшилася потреба в оренді та купівлі житла. Про це повідомляє резидент The Wall - Management Bureau - компанія, яка займається релокацією бізнесу та інвестиціями у нерухомість Польщі. Головною причиною даної ситуації аналітики називають зменшення обсягів будівництва у країні. Стан може критично загостритися на тлі нової хвилі українців, які рятуватимуться від війни.

За даними компанії, ціна за квадратний метр відчутно зросла. У великих містах (Варшава, Гданськ, Краків) середня вартість у новобудовах сягає близько 20 000 злотих. Ціна у невеликих містах (Радом, Лодзь) складає 10-13 000 злотих.

З’явилися ускладнення і у сфері оренди, адже більшість об’єктів вже орендується, а власники стали впроваджувати жорсткіші умови для нових клієнтів. Наприклад, просять договір на рік, офіційне працевлаштування в Польщі, підтвердження доходів, велику кауцію (страховий внесок) тощо.

Середні показники вартості оренди сучасної однокімнатної квартири у великих містах становить 3-3500 злотих без урахування комунальних послуг, які становлять 800-1500 злотих на місяць. Тому зберігається попит у містечках, де вартість 1800-2500 злотих та +/- 600 злотих додатково за комунальні послуги.

" alt=""/>

ВІТАЄМО ГЛОБУС БАНК З ВАЖЛИВОЮ ВІДЗНАКОЮ!

Дієве партнерство та діяльність члена правління The Wall - Глобус Банк - були високо оцінені під час «XIV - Всеукраїнського конкурсу “БАНК РОКУ - 2022”. Банк Глобус переміг у номінаціях “За успішне кредитування малого і середнього бізнесу - 2022”, “Кращий Банк з надання банківських гарантій”, а також у спеціальній номінації “Кращий іпотечний банк”.

Від початку воєнних дій Глобус банк рішуче підтримав своїх клієнтів малого та середнього бізнесу. Через порушення логістики, партнерських відносин та затримки з розрахунками багатьом клієнтам потрібні були обігові кошти, окремі клієнти мусили переносити виробництво або втратили техніку. Банк активно допомагав клієнтам вийти зі складного становища, і завдяки цьому не лише зберіг, а й примножив надійних партнерів.

Глобус банк працює на ринку первинної іпотеки з 2015 року. До початку війни його частка на цьому ринку сягала 60%. У березні 2021 р. Глобус банк долучився до реалізації Програми "Доступна Іпотека 7%", акредитував більше 60 житлових комплексів та видав 183 кредити на суму більше 160 млн. грн.

Банк продовжує вважати іпотечне кредитування своїм пріоритетом і в майбутньому. За період війни було поновлено акредитацію деяких партнерів, і перші клієнти вже оформили іпотечні кредити. Нині Глобус увійшов до числа перших 5-ти банків, які підключилися до реалізації Програми державної програми доступного іпотечного кредитування громадян «єОселя».

The Wall вітає Глобус банк з визнанням! Це черговий раз доказ, що команда компанії сильна і віддано працює заради економічної стабільності країни.

" alt=""/>

СЕРІЯ ГАЛУЗЕВИХ НОВИН ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

Ратифіковано Угоду з Європейським інвестиційним банком, за якою держава отримає кредит у розмірі 300 млн євро на реалізацію проєкту “Енергоефективність громадських будівель в Україні”.

Кабінет Міністрів затвердив порядок надання коштів на облаштування індустріальних парків, а також порядок надання компенсації відсоткової ставки за кредитами, які залучаються для цього.

З метою забезпечити ВПО соціальним житлом Уряд планує створити механізм передачі майна, яке було заарештовано та передано до Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА), в управління виконавчої гілки влади та підприємствам держсектору або приватним управителями.

Внесено зміни до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні.

У Мінрегіоні створено Робочу групу з розроблення проєкту Професійного стандарту енергетичного аудитора будівель. Загальна сума прямих задокументованих збитків житлової та нежитлової нерухомості, іншої інфраструктури України станом на вересень 2022 року перевищила $127 мільярдів (за вартістю заміщення).Президент Сенату Румунії Аліна Стефанія Горгіу повідомила, що країна допоможе Україні у післявоєнній реконструкції.

У Василькові відкрито модульне містечко в рамках співробітництва з Урядом Польщі.

Відбувся 5-ий Українсько-німецький економічний форум. Увагу зосередили на перспективах, які відкриються для європейського бізнесу в процесі реалізації Плану відновлення України. Також в Берліні пройшла Міжнародна експертна конференція щодо відновлення, відбудови й модернізації України. У заході взяли участь національні лідери, експерти та керівники великих компаній.

Україна досягла попередньої домовленості з Німеччиною про надання 20 млн євро на закупівлю резервного обладнання для об'єктів критичної інфраструктури.

Дорожники відновили міст, розташований на дорозі М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі на під’їзді до Чернігова.

"Укрзалізниця" оприлюднила нові ставки на вагони, які почнуть діяти з 1 листопада 2022 року.

В Київській області в межах реформи управління відходами побудують два сміттєпереробні заводи орієнтовною вартістю $117 мільйонів.

У Європі продовжує відновлюватися будівельна діяльність. Значна частка інвестицій у цивільне будівництво. Оголошено список фіналістів премії MAPIC Awards 2022.Компанія мільярдера Білла Гейтса з виробництва передових ядерних реакторів планує запустити свій перший реактор проєкту «Natrium» у Вайомінгу (США), на місці вугільної електростанції, що виводиться з експлуатації.

Британська технологічна компанія hyperTunnel на своєму науково-дослідному майданчику в регіоні Хемпшир-Даунс представила першу у світі підземну споруду, побудовану в автоматизованому режимі з використанням роботів hyperBot.Ціни на житло у Канаді у вересні впали на 3,1% порівняно із серпнем, що є найзначнішим показником із 1999 року.

У Польщі ставки на орендну нерухомість помітно зростають не тільки в річному вираженні, але і з кварталу у квартал. Так, ціни на оренду у третьому кварталі 2022 року піднялися на 7,4% порівняно з ІІ кварталом. Оренда квартир середнього розміру подорожчала на 4,7%, більших (понад 70 квадратів) – на 2%.

" alt=""/>

ЧЛЕНИ THE WALL ДОПОМАГАЮТЬ САМОТНІМ МАМАМ У ЧАС ВІЙНИ

Війна робить самотніх мам, які залишилися без родини, роботи і фінансової підтримки, вразливими і беззахисними. КЗ КОР "Київський обласний соціальний центр "Мати і дитина разом" допомагає мамам і їх діткам подолати складні життєві обставини. Член правління The Wall Михайло Підвисоцький, засновник девелоперської компанії Concept Group, відгукнувся на прохання та допоміг закладу придбати обігрівачі, дитячі розвивалки, спортивний інвентар тощо.

Пан Михайло та його команда завжди з розумінням сприймають чужі проблеми, надають не просто матеріальні цінності, а щиро співпереживають, вселяють віру у краще життя.

Для The WALL - Ukraine дуже приємно працювати з людьми, які вболівають за майбутнє української нації. Сьогодні по-особливому важливо піклуватися про тих, кому не вистачає тепла, родинного затишку, доброти.

Центр "Мати і дитина разом" - це безпечний простір для самотніх мам. Тут допомагають подолати кризовий період, навчають материнству, надають психологічні консультації, підказують як правильно оформити документи, досягти успіху та отримати професію, роботу і житло.

" alt=""/>

НЕ ЗАБУВАЄМО ПРО ЯКІСТЬ ЖИТТЯ ДЛЯ НАСТУПНИХ ПОКОЛІНЬ

Світ говорить про російську агресію, але й не забуває про кліматичну кризу та зменшення вуглецевого сліду в навколишньому середовищі. Міжнародні ЗМІ продовжують спонукати суспільство та бізнес приймати до уваги ці життєві проблеми. Вдумайтесь, тільки у Нью-Йорку одна дитина з десяти страждає на астму. Можна констатувати, що в кожному класі є хвора дитина. Насамперед, така невтішна статистика вимальовується на фоні екологічних негараздів.

Всерйоз над проблемою задумалися ГО "Транспортні альтернативи" та Массачусетський технологічний інститут у США, повідомляє archdaily. Спільно вони запустили новий цифровий інструмент Spatial Equity NYC, який оцінює у Нью-Йорку стан вулиць, тротуарів і громадських місць, оскільки вони є ключовими факторами, які впливають на забруднення, смертність на дорогах, доступність, якість повітря.

Spatial Equity NYC оцінює низку факторів і допомагає користувачам порівнювати дані з різних областей і районів. Дані поділяються на три основні категорії: здоров’я, навколишнє середовище та мобільність. Дані Heath вимірюють шумове забруднення, забруднення повітря, задимлення, дорожньо-транспортні травми та смертельні випадки.

Веб-сайт показує озеленення, яке відіграє роль у зниженні температури середовища, очищенні повітря, а також запобіганню потраплянню зливових стоків і вуличного забруднення у водні шляхи.

Розділ про мобільність розглядає безліч факторів, як-от доступ до парковок для велосипедів, кількість автобусних смуг, інтенсивність руху та розподіл громадських місць. Розділи розкривають аспекти міста, які впливають на якість життя мешканців. Для кожного набору даних веб-сайт також описує можливі рішення та способи пом’якшення деяких труднощів, спричинених поточними умовами.

В контексті даної тематики можна згадати про українську мережу моніторингу чистоти повітря ЛУН Місто Air. Це соціальний проєкт компанії ЛУН - український сайт у сфері нерухомості. ЛУН Місто Air займається дослідженнями якості міського середовища. І якість повітря — один з ключових показників. Тут вимірюють дуже дрібні часточки. Серед джерел — автотранспорт, промисловість, пожежі; також визначають вологість та температуру, які допомагають точніше визначати якість повітря. Розробкою вимірювачів ЛУН Місто Air компанія займалася разом із командою з Факультету радіофізики, електроніки та комп'ютерних систем КНУ імені Шевченка (ФРЕКС). Ініціативу підтримав проєкт Ecoimpact програми Європейського Союзу. ЛУН Місто Air є фіналістом у категорії «Планета» конкурсу Глобального договору ООН в Україні — «Партнерство заради сталого розвитку — 2020».

Попри війну ми маємо дослухатися до світових викликів, аби під час відбудови забезпечити нащадкам комфортну країну, де хочеться жити, працювати, інвестувати. І це прекрасно, що український бізнес стежить за процесами у світі, пропонує свої сервіси та продукти для покращення якості життя на своїй Батьківщині.

" alt=""/>