THE WALL WORLD CLUB: УКРАЇНА, УСПІШНІСТЬ, СВІТ!

Ми об’єднуємо успішних людей, які досягли висот у різних царинах людської діяльності та знаходяться на цьому шляху. Саме такі люди мають стати міцною стіною захисту на шляху негативних тенденцій сьогодення: хаосу, популізму, маргинальності, маніпуляцій, підкупу, гібридним впливам. Такі люди базують свій поступ на традиційних цінностях свобод та прав, цілеспрямованості та наполегливої праці, моральності і духовності.

THE WALL WORLD CLUB:

КЛУБ РЕСПЕКТАБЕЛЬНИХ КОНСЕРВАТОРІВ
БАСТІОН ЗАХИСТУ ТРАДИЦІЙНИХ ЦІННОСТЕЙ УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА
ПРОГРЕСИВНА ЧАСТИНА УСПІШНИХ УКРАЇНСЬКИХ ПІДПРИЄМЦІВ, ЕКОНОМІСТІВ, УПРАВЛІНЦІВ, НАУКОВЦІВ, ГРОМАДСЬКИХ ДІЯЧІВ, ПОЛІТИКІВ, ЖУРНАЛІСТІВ, МИТЦІВ І СПРЯМОВУЄ ЇХ ПОСТУП У СВІТ
СПОВІДУЄ ТРАДИЦІЙНІ ЕКОНОМІЧНІ, ГРОМАДСЬКІ, МОРАЛЬНІ ТА ДУХОВНІ ЦІННОСТІ
ПІДТРИМУЄ ПЕРСОНАЛЬНИЙ РОЗВИТОК ОСОБИСТОСТІ ЯК ПІДҐРУНТЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА, БІЗНЕСУ, ДЕРЖАВИ, ІНТЕГРАЦІЇ У СВІТ
ПАРТНЕРИ, ЯКІ РОЗДІЛЯЮТЬ ОСНОВНІ ЗАСАДНИЧІ ПРИНЦИПИ ОРГАНІЗАЦІЇ

РОЗВИТОК


відкрий для себе нові можливості


РОЗВИВАЙ СЕБЕ

Успішна людина в Україні це – освіта, наполеглива праця, респектабельність, фінансова незалежність, родина, духовність, патріотизм, законослухняність. В розумінні The WALL world club – це консерватизм.

РОЗВИВАЙ УКРАЇНУ

Зробивши успішним себе, зроби успішним навколишніх, своє підприємство, своє місто, свій регіон. Запускай нові проекти, шукай однодумців, став вищі цілі, розширюй сфери діяльності, долучися до законотворчої діяльності. Держава – це ти, успішний ти – успішна держава!

РОЗВИВАЙ СВІТ

The WALL world club передній редут українського суспільства та бізнесу. Ми акумулюємо успішний досвід, фінанси та інвестиції, зв’язки, можливості, юридичні підтримку та захист, інструменти стратегічного розвитку. Ми готові до співпраці зі світовими партнерами як в Україні, так і за її кордонами.

СПІВПРАЦЯ


відчуй себе в колі однодумців

БУДІВЕЛЬНІ КОМПАНІЇ

Основні девелопери, забудовники Києва та регіонів, виробники та дистриб’ютори будівельних матеріалів, супутньої продукції, юридичні компанії, які працюють на будівельному ринку, освітяни та науковці галузі

БАНКИ

Провідні українські та міжнародні банки. Банки, що активно кредитують будівельну галузь та аграрний сектор

АГРАРНІ КОМПАНІЇ

Молодий і активний ринок, який «блискавично» набрав контексту міжнародного. Забезпечив валютні надходження у непрості для України часи, підняв економічний та діловий статус України у світі. Аграрні підприємства швидко влилися у світові макроекономічні процеси, оперативно освоївши їхні правила гри. Аграрні компанії України як ніякі інші потребують співпраці з фінансовими установами та будівельними підприємствами.

МІЖНАРОДНІ УСТАНОВКИ

Представники міжнародних інституцій та установ, працівники дипкорпсу, представники світового капіталу, науки, освіти

ПРАВЛІННЯ


Лариса Васильєва
CONCEPT GROUP

Віталій Шлаган
SATI NOVA

Віталій Грусевич
FORBUILD

Максим Дихнов
LLC "VIVAT INVEST"

Елеонора Назарова
PBF GROUP LLC

Юлія Двораковська
CBM FORUM

Олександр Канівець
AS KANSULTING

Сергій Повишев
LLC ROYAL HOUSE

Олексій Струлєв
NEST

Марина Жук
AUDIT FIRM DIYA LLC

Володимир Свірський
SVP GROUP INVEST

Костянтин Ніжейко
HORSTEX
РЕЗИДЕНТИ THE WALL

Лариса Васильєва
CONCEPT GROUP

Віталій Шлаган
SATI NOVA

Віталій Грусевич
FORBUILD

Максим Дихнов
LLC "VIVAT INVEST"

Елеонора Назарова
PBF GROUP LLC

Юлія Двораковська
CBM FORUM

Олександр Канівець
AS KANSULTING

Сергій Повишев
LLC ROYAL HOUSE

Георгій Черкашин
SP UDT Ltd

Роман Ружич
MONOLITH RRA

Олексій Струлєв
NEST

Олексій Шевляков
SAYENKO KHARENKO

Марина Жук
AUDIT FIRM DIYA LLC

Володимир Свірський
SVP GROUP INVEST

Володимир Комладзе
AVTOGRAN

Ганна Проценко
LLC «TPK-TSENTR»

СПІВПРАЦЯ

з органами державної влади, місцевого самоврядування та міжнародними організаціями;
передовими міжнародними компаніями;
провідними лідерами з впровадження технології BIM (Інформаційного Моделювання Будівель) в корпоративному секторі для національних та міжнародних суб'єктів господарювання.
ВИСВІТЛЕННЯ, ПРОСУВАННЯ ТА ДОЛУЧЕННЯ ДО THE WALL WORLD CLUB НОВИХ УЧАСНИКІВ;
ВИСВІТЛЕННЯ, ПРОСУВАННЯ ТА ДОЛУЧЕННЯ ДО THE WALL WORLD CLUB НОВИХ УЧАСНИКІВ;
ВИСВІТЛЕННЯ, ПРОСУВАННЯ ТА ДОЛУЧЕННЯ ДО THE WALL WORLD CLUB НОВИХ УЧАСНИКІВ;

БОНУСИ

КОРПОРАТИВНИЙ РОЗВИТОК

Діяльність та розвиток будь-якого бізнесу та компанії дуже залежить від допомоги та підтримки від інших провідних компанії. Резиденти The Wall зможуть підказати та знайти напрямок в якому краще рухатися, щоб досягти висот.

ПІДТРИМКА

Проводяться премії та приватні зібрання, де ми нагороджуємо кожного учасника за всі досягнуті цілі, так як з нами ви завжди будете розвивати не тільки себе, а і свою компанію, та галузь загалом.

ТРЕНІНГИ ТА СЕМІНАРИ

Проводяться стратегічні сесії, тренінги та семінари, на яких ми разом обговорюємо проблеми та перспективи ведення бізнесу в різних сегментах вітчизняного та міжнародного ринку.

ПЕРЕВАГИ

Нові контакти та можливості

Спілкування із рівними собі успішними особистостями

Реформування законодавства

Суспільні програми з метою стратегічних змін

Бізнес-освіта та юридична підтримка

Пряме спілкування із представниками державної влади

Нетвокінг

Контакти із представниками світового бізнесу, науки, культури

НОВИНИ

THE WALL ПРИВІДКРИЛА ДВЕРІ У 2022 РІК

На E-WALLution#Jingle Bells партнери, резиденти та друзі The Wall наповнили свої серця передноворічним святковим настроєм! Головна резолюція зустрічі - 2021 рік завершується, а можливості розвитку ніколи! Разом із The Wall мандруємо у майбутнє!

Дякуємо усім, хто розділив з нами радість!

" alt=""/>

НО-НО-НО! Вітає зі святами наш Санта!

23 грудня на бізнес-тусовці E-WALLution#Jingle Bells він готується роздавати подарунки та призи! Його Секретна ельфійська служба доповідає, що очікуються грандіозні розіграші, конкурси, вікторини. Дякуючи ароматному партнеру JURA, призовий фонд передноворічного свята The Wall складає понад 60 тисяч гривень! Це не витівки зимового сонцестояння, а справжня реальність! Забирайте свої квитки на E-WALLution#Jingle Bells за лінком: https://eventhub.net.ua/event/698 І покваптеся, бо залишився один день до свята. Можливо саме ви майбутній володар головного призового сертифікату!

" alt=""/>

ОСОБЛИВА ПІДТРИМКА

До нового року залишилось зовсім трошки, але ми ще встигаємо подякувати Геннадію МОЛОДЕЦЬКОМУ, члену Правління The WALL-UKRAINE, Autodesk та Олександру КАНІВЦЮ, члену Правління The WALL-UKRAINE, ASKansulting, за підтримку ІІ Міжнародний BIM-форум "BIM2UKRAINE. STEP2" . Також як модератори вони допомогли зробити сесію “Цифровізація промислового будівництва та інфраструктури” динамічною та структурованою, могли завжди влучно підкреслити інсайти, поставити правильні акценти під час дискусії.

Autodesk є світовим лідером з розробки програм для проектування та виготовлення різних об'єктів та конструкцій. Експертні знання та великий досвід у таких сферах, як архітектура, інженерна справа, будівництво, дизайн, проектування, виробництво, графіка та анімація дозволяють компанії допомагати інноваторам по всьому світу у вирішенні складних актуальних завдань.

ASKansulting знає, що є BIM та вміє вправно його готувати! Створює авторські рецепти виключно на основі продуктів Autodesk, а особливо Revit з 2004 року. Все це подає та супроводжує хмарними сервісами BIM360, Office365, а також BIMcollab. Використовує тільки потужні та надійні графічні станції Hewlett Packard, а в додачу обладнання DJI для створення фотограметрії місцевості, будівель та спорудв Autodesk Recap.

" alt=""/>

ERP, АБО ЯК БЕЗ НЬОГО БУТИ КРУТИМ ДЕВЕЛОПЕРОМ?

Natalia Arnauta, співзасновник Antenor Groupe, на ІІ Міжнародний BIM-форум "BIM2UKRAINE. STEP2" представила мотивуючу презентацію. Вона розкрила особливості застосування ERP-систем: значно підвищують якість управління компанією, дають можливість здійснювати повноцінний контроль над усіма важливими процесами, оперативна й достовірна звітність, легкість в прийнятті рішення.ERP-управління є ключовим при продажі нерухомості. У таких випадках полегшується керування базою приміщень, ціноутворення, керування угодами з продажів, облік розрахунків, планування надходження коштів. Якщо питання стосується керування проєктами, то стратегічного змісту набувають формування графіку робіт, кошторис (бюджет) проєкту, контроль оперативної діяльності, план-фактний аналіз.

Щодо управління ланцюгами постачання, з цього боку забезпечуються потреби з плану робіт, планові та позапланові узгодження, оптимізація складських запасів, оперативний контроль надходження. У контексті ERP-систем спікер розповіла про регламентований та управлінський обліки, документообіг, CRM, а також про зміни бізнес-процесів в компанії.За словами пані Наталії, основними завданнями при впровадженні ERP є єдиний інформаційний простір, уніфіковані дані та стандартизовані процеси, централізований канал комунікацій, процедури погодження та сповіщення.

" alt=""/>

BENTLEY PLAXIS – ГЕОТЕХНІЧНА ОСНОВА BIM

Дмитро ТОРЯНИК, Softprom, разом із Валентиною ГУБАШОВОЮ, Основа-Солсіф, для ІІ Міжнародний BIM-форум "BIM2UKRAINE. STEP2" підготували дуже змістовну доповідь про успішні проєкти з використанням Bentley Plaxis – геотехнічної основи BIM. Вони проілюстрували завдання з підсилення грунтової основи фундаментів висотної будівлі у м.Львів; підсилення фундаментної плити висотної будівлі, Азербайджан, м. Баку; реконструкції будівлі «Кінотеатр «Жовтень» у м. Києві; реконструкції (протиаварійні роботи) підпірних стінок на схилі в м. Києві; моделювання виконання огородження котловану та дослідження впливу на будівлі, м. Львів. Залежно від поставленого завдання, інженерно-геологічних умов та конструктивних елементів для створення геотехнічної моделі обираються відповідні ґрунтові моделі. Також експерти показали можливість вирішення одного завдання різними підходами.

Учасникам форуму розповіли про переваги та навіть відверто вказали недоліки геотехнічного програмного забезпечення Bentley. З позитивного, можна виконувати загальний та комплексний геотехнічний аналіз ґрунту, PLAXIS включає безліч удосконалених моделей матеріалів, поряд з базовою версією 2D та 3D PLAXIS користувачі можуть використовувати набір модулів для вирішення проблем, пов'язаних з морськими водами, потоками ґрунтових вод, температурними ефектами та ефектами сейсмічних коливань, з PLAXIS виконується аналіз як у 2D, так і в 3D, а також комбінувати їх для кращого уявлення, наявність підтримки IFC, наявність інтеграції з ЛІРА-САПР. За словами представників компаній, незручність для користувачів створює мова програмного забезпечення: англійська, китайська, японська. Не критично, але є потреба впровадження термальних розрахунків у PLAXIS 3D. Хоча розрахунки круглоциліндричним методом відсутні, проте програма пропонує інші варіанти. Надається мінімальний період для ознайомлення з програмою - тріальна версія 7 днів. Геотехнічне програмне забезпечення Bentley створювалося, аби бути ідеальним, тому розробники реагують на відгуки користувачів та працюють над усуненням усіх незручностей. Softprom як дистриб'ютор світових CAD/BIM/GIS-рішень та Bentley Systems як світовий лідер в сфері комплексних програмних рішень для проектування, будівництва та експлуатації інфраструктурних об’єктів виступили партнерами ВІМ-Форуму. Вдячні компаніям, що долучилися до створення ВІМ-історії в Україні.

" alt=""/>