THE WALL WORLD CLUB: УКРАЇНА, УСПІШНІСТЬ, СВІТ!

Ми об’єднуємо успішних людей, які досягли висот у різних царинах людської діяльності та знаходяться на цьому шляху. Саме такі люди мають стати міцною стіною захисту на шляху негативних тенденцій сьогодення: хаосу, популізму, маргинальності, маніпуляцій, підкупу, гібридним впливам. Такі люди базують свій поступ на традиційних цінностях свобод та прав, цілеспрямованості та наполегливої праці, моральності і духовності.

THE WALL WORLD CLUB:

КЛУБ РЕСПЕКТАБЕЛЬНИХ КОНСЕРВАТОРІВ
БАСТІОН ЗАХИСТУ ТРАДИЦІЙНИХ ЦІННОСТЕЙ УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА
ПРОГРЕСИВНА ЧАСТИНА УСПІШНИХ УКРАЇНСЬКИХ ПІДПРИЄМЦІВ, ЕКОНОМІСТІВ, УПРАВЛІНЦІВ, НАУКОВЦІВ, ГРОМАДСЬКИХ ДІЯЧІВ, ПОЛІТИКІВ, ЖУРНАЛІСТІВ, МИТЦІВ І СПРЯМОВУЄ ЇХ ПОСТУП У СВІТ
СПОВІДУЄ ТРАДИЦІЙНІ ЕКОНОМІЧНІ, ГРОМАДСЬКІ, МОРАЛЬНІ ТА ДУХОВНІ ЦІННОСТІ
ПІДТРИМУЄ ПЕРСОНАЛЬНИЙ РОЗВИТОК ОСОБИСТОСТІ ЯК ПІДҐРУНТЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА, БІЗНЕСУ, ДЕРЖАВИ, ІНТЕГРАЦІЇ У СВІТ
ПАРТНЕРИ, ЯКІ РОЗДІЛЯЮТЬ ОСНОВНІ ЗАСАДНИЧІ ПРИНЦИПИ ОРГАНІЗАЦІЇ

РОЗВИТОК


відкрий для себе нові можливості


РОЗВИВАЙ СЕБЕ

Успішна людина в Україні це – освіта, наполеглива праця, респектабельність, фінансова незалежність, родина, духовність, патріотизм, законослухняність. В розумінні The WALL world club – це консерватизм.

РОЗВИВАЙ УКРАЇНУ

Зробивши успішним себе, зроби успішним навколишніх, своє підприємство, своє місто, свій регіон. Запускай нові проекти, шукай однодумців, став вищі цілі, розширюй сфери діяльності, долучися до законотворчої діяльності. Держава – це ти, успішний ти – успішна держава!

РОЗВИВАЙ СВІТ

The WALL world club передній редут українського суспільства та бізнесу. Ми акумулюємо успішний досвід, фінанси та інвестиції, зв’язки, можливості, юридичні підтримку та захист, інструменти стратегічного розвитку. Ми готові до співпраці зі світовими партнерами як в Україні, так і за її кордонами.

СПІВПРАЦЯ


відчуй себе в колі однодумців

БУДІВЕЛЬНІ КОМПАНІЇ

Основні девелопери, забудовники Києва та регіонів, виробники та дистриб’ютори будівельних матеріалів, супутньої продукції, юридичні компанії, які працюють на будівельному ринку, освітяни та науковці галузі

БАНКИ

Провідні українські та міжнародні банки. Банки, що активно кредитують будівельну галузь та аграрний сектор

АГРАРНІ КОМПАНІЇ

Молодий і активний ринок, який «блискавично» набрав контексту міжнародного. Забезпечив валютні надходження у непрості для України часи, підняв економічний та діловий статус України у світі. Аграрні підприємства швидко влилися у світові макроекономічні процеси, оперативно освоївши їхні правила гри. Аграрні компанії України як ніякі інші потребують співпраці з фінансовими установами та будівельними підприємствами.

МІЖНАРОДНІ УСТАНОВКИ

Представники міжнародних інституцій та установ, працівники дипкорпсу, представники світового капіталу, науки, освіти

ПРАВЛІННЯ


Лариса Васильєва
CONCEPT GROUP

Віталій Шлаган
SATI NOVA

Віталій Грусевич
FORBUILD

Максим Дихнов
LLC "VIVAT INVEST"

Елеонора Назарова
PBF GROUP LLC

Юлія Двораковська
CBM FORUM

Олександр Канівець
AS KANSULTING

Сергій Повишев
LLC ROYAL HOUSE

Олексій Струлєв
NEST

Марина Жук
AUDIT FIRM DIYA LLC

Володимир Свірський
SVP GROUP INVEST

Костянтин Ніжейко
HORSTEX
РЕЗИДЕНТИ THE WALL

Лариса Васильєва
CONCEPT GROUP

Віталій Шлаган
SATI NOVA

Віталій Грусевич
FORBUILD

Максим Дихнов
LLC "VIVAT INVEST"

Елеонора Назарова
PBF GROUP LLC

Юлія Двораковська
CBM FORUM

Олександр Канівець
AS KANSULTING

Сергій Повишев
LLC ROYAL HOUSE

Георгій Черкашин
SP UDT Ltd

Роман Ружич
MONOLITH RRA

Олексій Струлєв
NEST

Олексій Шевляков
SAYENKO KHARENKO

Марина Жук
AUDIT FIRM DIYA LLC

Володимир Свірський
SVP GROUP INVEST

Володимир Комладзе
AVTOGRAN

Ганна Проценко
LLC «TPK-TSENTR»

СПІВПРАЦЯ

з органами державної влади, місцевого самоврядування та міжнародними організаціями;
передовими міжнародними компаніями;
провідними лідерами з впровадження технології BIM (Інформаційного Моделювання Будівель) в корпоративному секторі для національних та міжнародних суб'єктів господарювання.
ВИСВІТЛЕННЯ, ПРОСУВАННЯ ТА ДОЛУЧЕННЯ ДО THE WALL WORLD CLUB НОВИХ УЧАСНИКІВ;
ВИСВІТЛЕННЯ, ПРОСУВАННЯ ТА ДОЛУЧЕННЯ ДО THE WALL WORLD CLUB НОВИХ УЧАСНИКІВ;
ВИСВІТЛЕННЯ, ПРОСУВАННЯ ТА ДОЛУЧЕННЯ ДО THE WALL WORLD CLUB НОВИХ УЧАСНИКІВ;

БОНУСИ

КОРПОРАТИВНИЙ РОЗВИТОК

Діяльність та розвиток будь-якого бізнесу та компанії дуже залежить від допомоги та підтримки від інших провідних компанії. Резиденти The Wall зможуть підказати та знайти напрямок в якому краще рухатися, щоб досягти висот.

ПІДТРИМКА

Проводяться премії та приватні зібрання, де ми нагороджуємо кожного учасника за всі досягнуті цілі, так як з нами ви завжди будете розвивати не тільки себе, а і свою компанію, та галузь загалом.

ТРЕНІНГИ ТА СЕМІНАРИ

Проводяться стратегічні сесії, тренінги та семінари, на яких ми разом обговорюємо проблеми та перспективи ведення бізнесу в різних сегментах вітчизняного та міжнародного ринку.

ПЕРЕВАГИ

Нові контакти та можливості

Спілкування із рівними собі успішними особистостями

Реформування законодавства

Суспільні програми з метою стратегічних змін

Бізнес-освіта та юридична підтримка

Пряме спілкування із представниками державної влади

Нетвокінг

Контакти із представниками світового бізнесу, науки, культури

НОВИНИ

ПІДГОТОВКА ДО ВІДБУДОВИ

Партнери The WALL – Commercial Property – запускають новий інтенсив, який комплексно охоплює питання відбудови та реконструкції об’єктів нерухомості.

Для кого цей інтенсив? Для керівників проєктів, архітекторів, інженерів, проєктантів тощо.

На цій програмі ви дізнаєтеся, коли реконструкція та відновлення об'єкта нерухомості доцільні, а коли – ні, як оцінювати ступінь руйнувань і які є етапи реконструкції, навчитеся прораховувати бюджет і ефективність витрачених коштів, разом із викладачами проаналізуєте реальні кейси.

Все це – за три дні: з 23 до 25 березня 2023 року. Заняття проходитимуть у Києві.

Деталі про курс тут: http://surl.li/fdjgx

По завершенні інтенсиву учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою «Реконструкція та відновлення».

Резидентам The WALL надається знижка.

Вартість курсу, детальна програма, додаткові запитання за запитом до організаторів:

school@c-p.com.ua
+38 (097) 265 04 36
+38 (063) 641 53 18 (Telegram, WhatsApp)
ocenka@iib.com.ua
+38 (067) 819 07 17

Забронювати місце на інтенсиві можливо до 20 березня – http://school.commercialproperty.ua/registracionnaya-forma/

" alt=""/>

ЦІННІСТЬ – ЦЕ КОМАНДА, ЯКА ПОПРИ ВСЕ ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ

– В нас немає іншого вибору, як бути готовими до будь-якого сценарію розвитку подій в Україні, – переконана Юлія Двораковська, СЕО CBM FORUM, член правління The WALL. – Наша цінність – це наша команда. Всі складні питання ми вирішуємо разом. Все що ми можемо – це вірити у Перемогу, сумлінно і багато працювати, щоб наближати цю Перемогу. Наші Замовники думають і діють так само, тому утворюється синергія, – наголошує керівниця CBM Forum Юлія Двораковська.

Ми поспілкувалися з пані Юлією та з перших вуст дізналися, як саме компанія CBM FORUM зреагувала на кризу та з якими перспективами крокуватиме у 2023 році.

CBM FORUM відновила роботу 1 травня 2022 року. Частина фахівців компанії долучились до лав ЗСУ – компанія розпочала пошук нових інженерів. Спершу спробували працювати без офісу. Було важко. Коворкінг та робота на проєктах не замінили зручності офісу:

– Швидко з’ясували, що нам потрібно мати «дім» для плідної праці, тому з 1 вересня орендували невеличкий офіс – open space. Головним критерієм було близьке розташування до метро і постійне електропостачання, – згадує Юлія Двораковська.

Щоб максимально бути корисною, компанія одразу після відновлення роботи почала працювати на благодійних та волонтерських проєктах в Ірпіні, Гостомелі, Кам’янець-Подільському. Згодом в роботу запустилися довоєнні проєкти – вони зміцнили здоровий оптимізм. За словами Юлії, команда наразі розпочала реалізацію нового проєкту реабілітаційного центру:

– Поки є робота – працюємо тут в Україні (у Львові, у Києві). Якщо так станеться, що проєктів буде мало, то будемо шукати можливості працювати закордоном. Ми сервісна компанія, продаємо наші знання, досвід і час фахівців. Наше зростання залежить тільки від попиту Замовників на кваліфікований будівельний сервіс та спроможності за нього платити. Тому доки в країні будуть щось будувати чи відновлювати, ми сподіваємось бути при роботі, – відверто ділиться Юлія Двораковська.

Керівниця СВМ Forum відзначає, що команда фахівців стала гнучкою до зовнішніх умов, до вимог найбільш вибагливого Замовника. Тут чують, розуміють потреби проєкту, побажання Замовників. Технічний аудит, передінвестиційний аналіз, технічний нагляд за будівництвом, послуги Інженера-консультанта – Проектний менеджмент стали найбільш популярними продуктами СВМ Forum. Скіли, які зараз набуває компанія в таких складних обставинах, роблять її справді непереможною.

The WALL впевнена в СВМ Forum як у надійному партнері та вірить у зростання компанії в Україні, бо її цінність – це команда, яка попри все продовжує працювати.

" alt=""/>

У «РОЯЛ ХАУЗ» ВЕЛИКІ ПЛАНИ НА 2023 РІК

Член правління The Wall – «Роял Хауз» – ексклюзивно для бізнес-клубу розповів, що попри війну готується до нового великого проєкту будівництва. Компанія переконана, це буде щось нове на ринку нерухомості. Чим ще здивує «Роял Хауз», дізнавайтесь у нашому матеріалі.

✔ Сміливість будувати

Команда «Роял Хауз» відновила будівництво житлового комплексу Нова Англія в Києві на 5-й тиждень після повномасштабного вторгнення, та вже за кілька тижнів досягла темпів будівництва, що був до війни, і цей темп тримає досі.

Як уточнили в компанії, саме зобов’язання «Роял Хауз» перед інвесторами та працівниками й впевненість у перемозі спонукали компанію до відновлення роботи незважаючи ні на що.

Водночас, у прес-службі зазначають, як і всьому бізнесу в Україні, після початку російського вторгнення – «Роял Хауз» стало помітніше важко працювати. Значні складнощі створили відключення електроенергії, дефіцит деяких будматеріалів, логістика та інфляція.

Попри перешкоди компанія працює і продовжує будувати ЖК «Нова Англія».

– З початку повномасштабного вторгнення ввели в експлуатацію 1 будинок і частину підземного паркінгу. Станом на зараз «Роял Хауз» одночасно будує 5 будинків у ЖК «Нова Англія». Ми віримо в ЗСУ і в перемогу українського народу, тому ми вирішили розпочати продажі завершального будинку в проєкті ЖК «Нова Англія», який вже будується: стінові модулі для цього будинку до 5-го поверху вже виготовлені й чекають свого часу на складі заводу «Роял Хауз», – повідомляють у прес-службі.

Продажі нового будинку мають стартувати вже цього місяця (у лютому). У новому 2023 році планують ввести в експлуатацію іще 3 будинки та підземний паркінг.

– Так як ЖК «Нова Англія» вже на фінальній стадії реалізації – ми готуємося до нового великого проєкту будівництва. Поки тримаємо в секреті та запевняємо – це буде щось нове на ринку нерухомості, – інтригує компанія.

✔ Унікальна технологія швидкого будівництва капітальних будинків

В умовах повномасштабної війни в Україні є велика потреба українців у новому житлі. Існує думка, що єдиний швидкий вихід - тимчасові модульні будинки. На жаль, вони не пристосовані для постійного і довготривалого проживання й після певного періоду експлуатації підлягають демонтажу.

Фахівці «Роял Хауз» знайшли капітальне та надійне рішення. Швидка технологія будівництва будинків Royal House – може стати ідеальним варіантом для швидкого вирішення існуючої потреби, запевняють у компанії. Адже технологія дозволяє збудувати будинок до 70 кв.м безпосередньо на ділянці – усього за 14 днів(!).

– На відміну від модульних будинків, будинки від Royal House – це капітальне житло, що збудоване на фундаменті, утеплені стіни дозволяють значно економити на обігріві, також є можливість різного планування в залежності від потреб родини. Іще одна важлива перевага – вартість такого швидко монтованого будинку – є нижчою за квартиру в новобудові у Києві. Технологія вже перевірена, адже ми вже реалізували один будинок за 14 днів, – коментують у «Роял Хауз».

Зараз член правління The Wall тісно працює з інвесторами та фондами, щоб швидко забезпечити українців постійним і якісним житлом.

✔ З думкою про 2023 рік

Найбільше падіння попиту відбулося у 2022 році, минулого року в середньому на 15% знизилася ціна на первинну нерухомість.

– У першій половині 2023 року ми очікуємо показники попиту на первинну нерухомість, як і в 2022, а з літа 2023 року – віримо у поступове зростання попиту. Чому ми на це сподіваємося? Наразі на ринку з’явився величезний відкладений попит, який проявиться щойно складеться чітка картина перемоги України у війні, – аргументують експерти «Роял Хауз».

Компанія відзначає, у цьому році швидше працюватимуть державні програми іпотечного кредитування для сімей військовослужбовців та для ВПО, створюватимуться нові, недержавні програми, зокрема від забудовників. У «Роял Хауз» для військовослужбовців вже пропонують квартири на виплату без першого внеску, а також надають додаткові умови та знижки на придбання житла.

" alt=""/>

ФОРМУЄТЬСЯ ЩОРІЧНИЙ ГАЛУЗЕВИЙ КАТАЛОГ

Що відбувалося у галузі комерційної нерухомості і з якими результатами завершили минулий рік торговельний, офісний, готельний, складський сектори, що очікувати у 2023? Ця інформація у вигляді річних аналітичних оглядів буде зібрана у виданні «Гід по українському ринку нерухомості / Guide to Ukrainian Real Estate Market», який вкотре вийде за підтримки The WALL-Ukraine.

Мета видання також – показати, як адаптувався та працює український бізнес – гравці ринку нерухомості – в умовах війни, розповісти про кейси відбудови та відновлення роботи пошкоджених комерційних об’єктів. Адже попри те, що Україна щоденно зазнає масштабних руйнувань через воєнні дії з боку росії, ми вже бачимо, як держава відбудовує критично важливу інфраструктуру, а бізнес, який постраждав, відновлює об’єкти, продовжує працювати та будувати.

Традиційно Guide міститиме два розділи-каталоги, один із них охоплюватиме портрети компаній, що пропонують послуги на ринку нерухомості, інший − добірку об’єктів нерухомості та проєктів, що перебувають на стадії реалізації.

Створюючи це видання, автори дадуть можливість комплексно і з одного джерела ознайомитися із ситуацією в кожному із секторів комерційної нерухомості України, дізнатися про компанії, які продовжують працювати на ринку.

Більше про видання та можливості для вашого бізнесу:
+38 (097) 265 04 36
+38 (063) 641 53 18 (WhatsApp, Telegram)
info@c-p.com.ua

Презентація видання http://surl.li/erfme
Ознайомитися з попереднім випуском http://surl.li/erfly

" alt=""/>

ПРАЦЮВАТИ І ДЛЯ СЕБЕ, І ДЛЯ УКРАЇНИ!

До війни резидент The Wall – компанія Management Bureau - Business Real Estate, Relocate Business in Poland - займалася управлінням нерухомістю, розвитком неліквідних територій, комерційною нерухомістю. Аби втриматися, не зупинити свою діяльність, допомогти країні, компанія почала шукати нові напрямки розвитку та роботи, зокрема і за кордоном.

СЕО “Менеджмент Бюро” Дмитро Папук розповів The Wall, чим зараз займається компанія та що планує у 2023 році.

- За підрахунками Уряду, капітальні інвестиції щорічно мають складати 70-80 млрд доларів протягом як мінімум п'яти наступних років після закінчення війни. Зі свого боку ми спостерігаємо чималий інтерес інвестувати в промислову та логістичну нерухомість України, тому вже зараз готуємось та розвиваємо напрямок щодо залучення інвестицій. Для цього ми займаємось набором пропозицій від українських власників нерухомості, виробничих підприємств та індустріальних парків. Готуємо інвестиційні пропозиції для потенційних інвесторів. Залучення інвестицій у промисловість України буде створювати додану вартість, поповнювати і підтримувати економіку, створювати робочі місця, що дуже необхідно. Це наш нібито вклад в сталий розвиток країни, - зазначає Дмитро.

Разом з діяльністю в Україні компанія змогла налагодити роботу в іншій країні - Польщі. За словами СЕО, це другий провідний напрямок роботи “Менеджмент Бюро”.

Дмитро розповідає, що український бізнес релокує свої підприємства у відносно спокійні міста України, а також розглядає можливість релокації в інші країни, щоб розпочати там свою діяльність. Тому спільно з польським партнером компанія працює над релокацією або створенням нового бізнесу у Польщі та його адаптацією, а саме: реєстрація і легалізація бізнесу, консультація відповідно до польського законодавства, сприяння придбанню оборотного та інвестиційного капіталу, аналіз продукту і бізнес-процесів тощо. Тобто робить все, що необхідно для правильного старту. Також пропонує послуги агентства нерухомості, допомогу в отриманні іпотеки та лізингу для компаній, підготовку та перевірку угод на купівлю або оренду нерухомості, організацію управління нерухомістю (Property Management / Facility Management).

На сьогодні “Менеджмент Бюро” бачить оптимістичний сценарій розвитку ситуації в країні та активний розвиток українського бізнесу з наступного 2024 року. Компанія має велике переконання, що у близькому майбутньому світовий капітал буде зацікавлений інвестувати у промисловість та інфраструктуру України.- Це ми можемо підтвердити отриманням від іноземного бізнесу запитів на придбання/інвестування у виробничі підприємства України. Вже в цьому році компанія запланувала підписати декілька таких угод. Звісно, для багатьох з них необхідно, щоб настав мир та перемога, - ділиться СЕО “Менеджмент Бюро”.

У 2023 році компанія розвиватиме у Польщі будівельний проєкт житлової нерухомості з пілотною назвою “2UHOME”. За планом, будуть двоповерхові таунхауси, збудовані з використанням SIP-панельної технології. У квартирах передбачається оздоблення та електричний обігрів, вони повністю будуть готові до проживання.- Для реалізації проєкту в нас вже є розуміння, де саме буде відбуватися будівництво. Ми маємо підтримку місцевої влади, в Польщі є власне виробництво каркасних будівель та команда, яка все це реалізує, - повідомляє Дмитро Папук.

Резидент The Wall запрошує українських інвесторів долучитися до цього будівельного проєкту!

Налагодивши партнерство в іншій країні, СЕО “Менеджмент Бюро” Дмитро Папук не перестає захоплюватися українськими підприємцями та оптимістично планувати 2023-2024 роки:

- Можу зазначити, що українські підприємці дуже винахідливі та цілеспрямовані, місцями вони навіть викликають заздрість в іноземного більш повільного бізнесу. Тому я впевнений, ми переможемо та будемо ще більш успішні, бо ми єдині! Слава Україні!

" alt=""/>