THE WALL WORLD CLUB: УКРАЇНА, УСПІШНІСТЬ, СВІТ!

Ми об’єднуємо успішних людей, які досягли висот у різних царинах людської діяльності та знаходяться на цьому шляху. Саме такі люди мають стати міцною стіною захисту на шляху негативних тенденцій сьогодення: хаосу, популізму, маргинальності, маніпуляцій, підкупу, гібридним впливам. Такі люди базують свій поступ на традиційних цінностях свобод та прав, цілеспрямованості та наполегливої праці, моральності і духовності.

THE WALL WORLD CLUB:

КЛУБ РЕСПЕКТАБЕЛЬНИХ КОНСЕРВАТОРІВ
БАСТІОН ЗАХИСТУ ТРАДИЦІЙНИХ ЦІННОСТЕЙ УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА
ПРОГРЕСИВНА ЧАСТИНА УСПІШНИХ УКРАЇНСЬКИХ ПІДПРИЄМЦІВ, ЕКОНОМІСТІВ, УПРАВЛІНЦІВ, НАУКОВЦІВ, ГРОМАДСЬКИХ ДІЯЧІВ, ПОЛІТИКІВ, ЖУРНАЛІСТІВ, МИТЦІВ І СПРЯМОВУЄ ЇХ ПОСТУП У СВІТ
СПОВІДУЄ ТРАДИЦІЙНІ ЕКОНОМІЧНІ, ГРОМАДСЬКІ, МОРАЛЬНІ ТА ДУХОВНІ ЦІННОСТІ
ПІДТРИМУЄ ПЕРСОНАЛЬНИЙ РОЗВИТОК ОСОБИСТОСТІ ЯК ПІДҐРУНТЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА, БІЗНЕСУ, ДЕРЖАВИ, ІНТЕГРАЦІЇ У СВІТ
ПАРТНЕРИ, ЯКІ РОЗДІЛЯЮТЬ ОСНОВНІ ЗАСАДНИЧІ ПРИНЦИПИ ОРГАНІЗАЦІЇ

РОЗВИТОК


відкрий для себе нові можливості


РОЗВИВАЙ СЕБЕ

Успішна людина в Україні це – освіта, наполеглива праця, респектабельність, фінансова незалежність, родина, духовність, патріотизм, законослухняність. В розумінні The WALL world club – це консерватизм.

РОЗВИВАЙ УКРАЇНУ

Зробивши успішним себе, зроби успішним навколишніх, своє підприємство, своє місто, свій регіон. Запускай нові проекти, шукай однодумців, став вищі цілі, розширюй сфери діяльності, долучися до законотворчої діяльності. Держава – це ти, успішний ти – успішна держава!

РОЗВИВАЙ СВІТ

The WALL world club передній редут українського суспільства та бізнесу. Ми акумулюємо успішний досвід, фінанси та інвестиції, зв’язки, можливості, юридичні підтримку та захист, інструменти стратегічного розвитку. Ми готові до співпраці зі світовими партнерами як в Україні, так і за її кордонами.

СПІВПРАЦЯ


відчуй себе в колі однодумців

БУДІВЕЛЬНІ КОМПАНІЇ

Основні девелопери, забудовники Києва та регіонів, виробники та дистриб’ютори будівельних матеріалів, супутньої продукції, юридичні компанії, які працюють на будівельному ринку, освітяни та науковці галузі

БАНКИ

Провідні українські та міжнародні банки. Банки, що активно кредитують будівельну галузь та аграрний сектор

АГРАРНІ КОМПАНІЇ

Молодий і активний ринок, який «блискавично» набрав контексту міжнародного. Забезпечив валютні надходження у непрості для України часи, підняв економічний та діловий статус України у світі. Аграрні підприємства швидко влилися у світові макроекономічні процеси, оперативно освоївши їхні правила гри. Аграрні компанії України як ніякі інші потребують співпраці з фінансовими установами та будівельними підприємствами.

МІЖНАРОДНІ УСТАНОВКИ

Представники міжнародних інституцій та установ, працівники дипкорпсу, представники світового капіталу, науки, освіти

ПРАВЛІННЯ


Лариса Васильєва
CONCEPT GROUP

Віталій Шлаган
SATI NOVA

Віталій Грусевич
FORBUILD

Максим Дихнов
LLC "VIVAT INVEST"

Елеонора Назарова
PBF GROUP LLC

Юлія Двораковська
CBM FORUM

Олександр Канівець
AS KANSULTING

Сергій Повишев
LLC ROYAL HOUSE

Олексій Полетуха
NEST

Марина Жук
AUDIT FIRM DIYA LLC

Володимир Свірський
SVP GROUP INVEST

Костянтин Ніжейко
HORSTEX
РЕЗИДЕНТИ THE WALL

Лариса Васильєва
CONCEPT GROUP

Віталій Шлаган
SATI NOVA

Віталій Грусевич
FORBUILD

Максим Дихнов
LLC "VIVAT INVEST"

Елеонора Назарова
PBF GROUP LLC

Юлія Двораковська
CBM FORUM

Олександр Канівець
AS KANSULTING

Сергій Повишев
LLC ROYAL HOUSE

Георгій Черкашин
SP UDT Ltd

Роман Ружич
MONOLITH RRA

Олексій Полетуха
NEST

Олексій Шевляков
SAYENKO KHARENKO

Марина Жук
AUDIT FIRM DIYA LLC

Володимир Свірський
SVP GROUP INVEST

Володимир Комладзе
AVTOGRAN

Ганна Проценко
LLC «TPK-TSENTR»

СПІВПРАЦЯ

з органами державної влади, місцевого самоврядування та міжнародними організаціями;
передовими міжнародними компаніями;
провідними лідерами з впровадження технології BIM (Інформаційного Моделювання Будівель) в корпоративному секторі для національних та міжнародних суб'єктів господарювання.
ВИСВІТЛЕННЯ, ПРОСУВАННЯ ТА ДОЛУЧЕННЯ ДО THE WALL WORLD CLUB НОВИХ УЧАСНИКІВ;
ВИСВІТЛЕННЯ, ПРОСУВАННЯ ТА ДОЛУЧЕННЯ ДО THE WALL WORLD CLUB НОВИХ УЧАСНИКІВ;
ВИСВІТЛЕННЯ, ПРОСУВАННЯ ТА ДОЛУЧЕННЯ ДО THE WALL WORLD CLUB НОВИХ УЧАСНИКІВ;

БОНУСИ

КОРПОРАТИВНИЙ РОЗВИТОК

Діяльність та розвиток будь-якого бізнесу та компанії дуже залежить від допомоги та підтримки від інших провідних компанії. Резиденти The Wall зможуть підказати та знайти напрямок в якому краще рухатися, щоб досягти висот.

ПІДТРИМКА

Проводяться премії та приватні зібрання, де ми нагороджуємо кожного учасника за всі досягнуті цілі, так як з нами ви завжди будете розвивати не тільки себе, а і свою компанію, та галузь загалом.

ТРЕНІНГИ ТА СЕМІНАРИ

Проводяться стратегічні сесії, тренінги та семінари, на яких ми разом обговорюємо проблеми та перспективи ведення бізнесу в різних сегментах вітчизняного та міжнародного ринку.

ПЕРЕВАГИ

Нові контакти та можливості

Спілкування із рівними собі успішними особистостями

Реформування законодавства

Суспільні програми з метою стратегічних змін

Бізнес-освіта та юридична підтримка

Пряме спілкування із представниками державної влади

Нетвокінг

Контакти із представниками світового бізнесу, науки, культури

НОВИНИ

ВІМ – ЗМІНИ НА КРАЩЕ

Люди, з якими працюєш, спілкуєшся, навчаєшся, можуть нас змінювати на краще. Так само змінить ваше корпоративне життя курс BIM - ПРОВІДНИК В ЛІДЕРИ. ОСВІТНІЙ КУРС ВІД THE WALL за участі коучера курсу Віталія МЕЛЬНИКА, UDP. Він дасть готові відповіді і сам поставить потрібні запитання для пошуку вашої істини. Якщо не встигли забронювати квиток - переходьте за лінком: https://cutt.ly/AW0ppld і до зустрічі на ВІМ- курсі!

" alt=""/>

ПІДКОРІТЬ СОБІ ВІМ

Коучер курсу BIM - ПРОВІДНИК В ЛІДЕРИ. ОСВІТНІЙ КУРС ВІД THE WALL Ігор ЮРАСОВ, Archimatika, назве неочевидні, але здійсненні прийоми в інформаційному моделюванні будівель, пояснить підходи до проектування та як реалізувати ВІМ на практиці. Переходьте за лінком https://cutt.ly/AW0ppld та ставайте учасником курсу. Тільки поспішіть - сьогодні останній шанс приєднатися до програми.

" alt=""/>

ДРУГИЙ ВІМ-ФОРУМ: СТО ВІДСОТКІВ КОРИСТІ ДЛЯ ВАС!

Другий Міжнародний ВІМ-Форум вже на низькому старті! Цієї осені ми знову зануримося у цифровізацію, автоматизацію, бюджетування, технології та інновації. Фінальна програма івенту лише чекає на ваші побажання. Пишіть нам на емейл the.wall.ukraine@gmail.com чи одразу тут у коментарях про свій досвід участі у Першому Міжнародному ВІМ-Форум та пропозиції щодо проведення наступного. Адже тільки ви знаєте, як урізноманітнити і покращити головну діджитал-подію галузі, зробити її на 100 відсотків корисною для вас!

Будемо раді отримати ваші ідеї щодо запрошених спікерів, компаній, актуальних тем, місця проведення чи особливостей організації заходу. Звичайно вітається і критика.

Ми щасливі, коли ви стаєте частиною подій The Wall Ukraine. Але коли ви ділитеся своїми чесними враженнями від них, долучаєтесь до створення програми, то сонце і зорі починають світити яскравіше, гори здаються вищими, а річки прозорішими - загалом весь світ стає ідеальним!

А щоб вам було ще простіше донести свої пропозиції, ми підготували шаблон питань на 20 секунд. Переходьте за посиланням https://cutt.ly/yWO4iRN і до зустрічі на Форумі. Нехай все буде ВІМ!

" alt=""/>

ПОТУЖНО, СИЛЬНО, ПАТРІОТИЧНО!

Член правління The Wall-Ukraine - БК GEOS, партнер унікальної українсько-американської виставки “За волю України!”, яку відкрили до Дня Незалежності в Києві.

Вперше за 30 років Незалежності України та понад 100-літню історію української діаспори на виставці в Україні візьмуть участь п’ять провідних наукових, музейних та культурно-просвітніх українських інституцій у США.

Це:Український Музей та Бібліотека у Стемфорді,Український Національний Музей у Чикаго,Українська Вільна Академія Наук у США,Український Музей у Нью-Йорку,Український історичний та освітній центр,з постійної колекції Музею імені Патріарха Мстислава, Сомерсет у Бавнд-Бруку.Загалом вони передали на тимчасове експонування в Україну 181 раритет.Більшість експозиції ніколи не оприлюднювалася, не відома не лише широкому загалу, а й вузькому колу фахівців.

Серед раритетів – однострої, нагороди, прапори, військові відзнаки українських мілітарних формацій періоду Визвольних змагань, зокрема, полковника УСС ерцгерцога Вільгельма Франца Австрійського (Василя Вишиваного), генерала Армії УНР Олександра Загродського, капітан-лейтенанта Святослава Шрамченка.

Виставка триватиме у Національному музеї історії України у Другій світовій війні до 31 травня 2022 року.

" alt=""/>

У ПОШУКАХ ВІМ

Якщо ви ще досі у пошуках ВІМ-істини, то вам її розкриє вступний курс BIM - ПРОВІДНИК В ЛІДЕРИ. ОСВІТНІЙ КУРС ВІД THE WALL

Коучер курсу Вадим ПАРНИЦЬКИЙ, UDP, поведе просторами теорії, різновидів програмних засобів та сервісів ВІМ, аби ви могли бути в темі інформаційного моделювання.

Детальніше про курс та квитки на сайті: https://cutt.ly/AW0ppld Приєднуйтесь!

" alt=""/>